wywóz gruzu poznań - skip
Skip Telefon Kontakt

WYWÓZ GRUZU / ŚMIECI
WYWÓZ ODPADÓW ZIELONYCH

Kontenery na pobudowlane odpady i gruz

linkbg

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

(gruzu sortowanego)
Piasek / żwir w kontenerach

linkbg

USŁUGI HDS
WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

Wywóz gruzu z załadunkiem


linkbg

Wywóz odpadów zielonych

Naszej firmie mogą Państwo zlecić wywóz wszelkich odpadów zielonych, jak liście, trawy, gałęzie drzew, czy fragmenty drzew. Odbieramy je kontenerami, dlatego cała realizacja przebiega szybko i sprawnie - oczyszczając Państwa posesję z odpadów zielonych.

wywóz odpadów zielonych Poznań wywóz odpadów zielonych Poznań

Nasza firma oferuje kontenery na odpady zielone o wielu pojemnościach, aby optymalizować koszt usługi. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepszą możliwą cenę na wywóz odpadów ogrodowych. Odbieramy od Państwa wszelkie odpady zielone, podstawiając kontenery na odpady ogrodowe. Mogą w nich Państwo umieszczać trawy, liście, krzewy oraz wszelkie odpady zielone. Obsługujemy nie tylko cały Poznań, ale także wszelkie ościenne miejscowości, dostarczając Państwu najlepsze rozwiązania, w tym kontenery na trawę oraz kontenery na liście

Dysponujemy własnymi kontenerami oraz specjalistycznymi pojazdami spełniającymi rygorystyczne normy ekologiczne. Nasze pojazdy wyposażone są w zabudowę bramową o maksymalnym udźwigu 20 ton. Prowadzimy pełną dokumentację związaną z przekazywaniem i ewidencją odpadów, a dla naszych klientów sporządzamy karty przekazania odpadów.

Oferujemy Państwu szeroki wybór rodzaju kontenerów.

Firma nasza świadczy usługi na terenie Poznania i okolic wywóz odpadów zielonych, odpadów ogrodowych, ziemi, liści, gałęzi, krzewów.

Wystarczy do nas zadzwonić i w ciągu 3 godzin otrzymają państwo żądany pojemnik we wskazane wcześniej miejsce.

Ponadto w zakresie prac porządkowych oferujemy:

  •     porządkowania terenów otwartych,
  •     ręczne zamiatanie chodników,
  •     likwidacja dzikich wysypisk,
  •     wyrównanie i plantowanie terenu,
  •     prace rozbiórkowe,
  •     czyszczenie pustostanów,
  •     porządkowanie piwnic i strychów,
  •     zgarnianie oraz wywożenie śniegu.

Nasza firma działa nie tylko w Poznaniu, obsługujemy także firmy i klientów prywatnych w Czerwonaku, Komornikach, Wirach, Luboniu, Swarzędzu, Suchym Lesie i wielu innych gminach ościennych Poznania.


Wywóz gruzu Poznań
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się wywózką gruzu. Na SKIP się nie zawiedziecie, a przynajmniej ja i mój mąż się nigdy nie zawiedliśmy.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Wszystko zgodnie z ustaleniami - kontener i później wywózka. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze SKIP i oby tak dalej.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Jestem zadowolony z usługi firmy. Kontener został podstawiony na czas, pojemność została odpowiednio dobrana do potrzeb. Polecam.