wywóz gruzu poznań - skip
phony2

WYWÓZ GRUZU / ŚMIECI
ODPADÓW ZIELONYCH

Kontenery na pobudowlane odpady i gruz

linkbg

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

(gruzu sortowanego)
Piasek / żwir w kontenerach

linkbg

USŁUGI HDS
WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

Wywóz gruzu z załadunkiem


linkbg

Wywóz gruzu i śmieci

Nasza firma oferuje Państwu wywóz odpadów budowlanych, poremontowych i gruzu. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych oraz gruzu. W ramach jednorazowych usług oferujemy Państwu:

 • Wywóz gruzu
 • Wywóz odpadów poremontowych
 • Wywóz ziemi
 • Wywóz trawy, liści, gałęzi
 • Wywóz starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek
 • Wywóz styropianu i papy
 • Wywóz nidy-gips
 • Wywóz odpadów wielkogabarytowych (np. stare meble)

Firma SKIP wynajmuje także rękawy zsypowe do gruzu, dzięki czemu łatwo, szybko i czysto pozbędą się Państwo odpadów z wyższych kondygnacji. Jeśli mieszkają Państwo w budynku wielorodzinnym, wynoszenie gruzu może być uciążliwe, dlatego warto skorzystać z rozwiązania ułatwiającego, jakim jest rękaw do gruzu. Wynajmując kontener na gruz w naszej firmie oferujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu oraz transport rękawa na budowę gratis.

Wywóz ziemi i odpadów zielonych

Naszej firmie mogą Państwo zlecić wywóz wszelkich odpadów zielonych, jak liście, trawy, gałęzie drzew, czy fragmenty drzew. Odbieramy je kontenerami, dlatego cała realizacja przebiega szybko i sprawnie - oczyszczając Państwa posesję z odpadów zielonych.

wywóz odpadów zielonych Poznań wywóz odpadów zielonych Poznań

Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów. Dysponujemy własnymi kontenerami oraz specjalistycznymi pojazdami spełniającymi rygorystyczne normy ekologiczne. Nasze pojazdy wyposażone są w zabudowę bramową o maksymalnym udźwigu 20 ton. Prowadzimy pełną dokumentację związaną z przekazywaniem i ewidencją odpadów, a dla naszych klientów sporządzamy karty przekazania odpadów.

Oferujemy Państwu szeroki wybór rodzaju kontenerów.

Firma nasza świadczy usługi na terenie Poznania i okolic wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych i poremontowych, śmieci, ziemi, liści, gałęzi, starych mebli, odpadów zielonych, kartonów, drewna, folii.

Wystarczy do nas zadzwonić i w ciągu 3 godzin otrzymają państwo żądany pojemnik we wskazane wcześniej miejsce.

Ponadto w zakresie prac porządkowych oferujemy:

 •     porządkowania terenów otwartych,
 •     ręczne zamiatanie chodników,
 •     likwidacja dzikich wysypisk,
 •     wyrównanie i plantowanie terenu,
 •     prace rozbiórkowe,
 •     czyszczenie pustostanów,
 •     porządkowanie piwnic i strychów,
 •     zgarnianie oraz wywożenie śniegu.


WYWÓZ GRUZU i ZIEMI wywrotkami o pojemności 10-12 m3 z załadunkiem łyżką HDS (lub bez załadunku). USŁUGI TRANSPORTOWE WYWROTKAMI o pojemności 10-12 m3- 3-stronny kiper, dźwig HDS, możliwość transportu 8 palet.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję zadowolenia. Nasz profesjonalny zespół dopełni wszelkich starań, aby usługa była na jak najwyższej jakości. Ważne dla nas jest bezpieczeństwo wykonywanych prac a także ochrona środowiska. Zamawiając kontener do wywozu gruzu czy śmieci mają Państwo pewność, że nie trafią one do pobliskiego lasu. Posiadamy neizbędne certyfikaty i zezwolenia na prowadzoną działalność.

Nasza firma działa nie tylko w Poznaniu, obsługujemy także firmy i klientów prywatnych w Czerwonaku, Komornikach, Wirach, Luboniu, Swarzędzu, Suchym Lesie i wielu innych gminach ościennych Poznania.


Wywóz gruzu Poznań
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się wywózką gruzu. Na SKIP się nie zawiedziecie, a przynajmniej ja i mój mąż się nigdy nie zawiedliśmy.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Wszystko zgodnie z ustaleniami - kontener i później wywózka. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze SKIP i oby tak dalej.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Jestem zadowolony z usługi firmy. Kontener został podstawiony na czas, pojemność została odpowiednio dobrana do potrzeb. Polecam.