Strona główna

WYWÓZ GRUZU / ŚMIECI
ODPADÓW ZIELONYCH

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

WYBURZENIA/ROZBIÓRKI

USŁUGI HDS WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

TOALETY PRZENOŚNE

KONTENERY BIUROWE

KONTAKT


Najszybszy wywóz gruzu
Tel.: 698-606-446, 618-218-162
Menu

Wynajem kontenerów biurowych oraz socjalnych w Poznaniu i okolicach do 100km!

Firma SKIP poszerzyła swoją ofertę o możliwość wynajmu krótko i długoterminowego kontenerów biurowych i socjalnych. Ofertę kierujemy dla klientów z Poznania i okolic do 100km. Spełnią one zadanie jako pomieszczenia gospodarcze a także powierzchnie magazynowe. Dodatkowo, na Państwa życzenie możemy je wyposażyć w sanitariat, ogrzeganie, czy klimatyzację. W przypadku najmu kontenerów oszczędzają Państwo - jest to znacznie bardziej opłacalna forma niż zakup. Dla naszych Klientów, w trakcie całego najmu oferujemy profesjonalny serwis kontenerów biurowych.

Dzięki zdecydowaniu się na naszą ofertę otrzymują Państwo fachowe doradztwo, profesjonalny serwer, łatwość zamówienia i szybkość realizacji. Oszczędzają Państwo na zakupie kontenera.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która podpowie, jaki kontener biurowy będzie odpowiedni, jaka jest możliwość jego wyposażenia oraz zapewni profesjonalny i terminowy transport, a w trakcie trwania umowy najmu będzie go serwisować, idealnie Państwo trafili. Nasza firma spełni nawet najbardziej wymagające życzenia dotyczace wynajmu kontenerów biurowych i ich serwisowaniu w Poznaniu i okolicach (przykładowo w Suchym Lesie, Czerwonaku, Komornikach, Luboniu czy Swarzędzu).